sostre_samostatne_nove.png
References from weddings
preview-212-E20A9309.jpg

Photo / Everbay 

Søstre studio was absolutely amazing. We gave you a date and basic ideas, and you made a dream wedding. We were surprised ourselves, Paul and I were looking at each other and thinking, "wow, our wedding is amazing!" This can only be done by someone who is on the same note.

Communication, design, decision making, everything was simple, flexible and enjoyable. Your recommendations were overwhelming and everything worked out.

Until now, guests have been talking about the wedding, reminding me of the details that seemed normal to me at that moment. Thank you!

K & P

22. 6. 2019

On behalf of our family, I would like to thank you for a most amazing wedding celebration we could imagine. From beginning to end of the planning of our wedding day, you made us feel comfortable and confident. We continue to receive comments from guests about how wonderful everything was. Thank you again!

Helena S.

13. 10. 2017

Photo / Everbay 

Na začátku svatebního plánování jsem měla dilema… zařizovat, chystat, realizovat si všechno ohledně svatby sama, za pomoci příbuzných a kamarádek, nebo si nechat od někoho pomoci? Není to až příliš velký luxus? Je to přece MOJE svatba a já vím nejlíp, jakou jí chci…  A na druhou stranu… Zvládnu to? Nezblázním se z toho?  Má nástěnka na Pinterestu čítala v té době bezmála tisíc pinů na téma svatba. A samozřejmě, že jsem chtěla zhmotnit každý jednotlivý pin  Navíc místo, které jsme pro svatbu vybrali, bylo krásné, ale obrovské. A co se týká vybavení, nebylo tam k dispozici vlastně téměř nic. 

Vyhrál zdravý rozum. Že nemůžu obsáhnout všechno sama, a zároveň se z toho nezbláznit. Že nedokážu být alespoň trochu klidná a hezká nevěsta a přitom ještě za pět minut dvanáct rovnat ubrousky na stolech. Tak jsem našla Søstre holky. A Pinterestové sny se začaly měnit ve skutečnost….  

Chtěla jsem svatbu minimalistickou, ne načančanou, ale zase ne strohou, krásnou ve své jednoduchosti. Spolupráce s holkami byla perfektní. Po zkušenostech s jinými dodavateli, kdy bylo často složité prosadit své vlastní představy a sny, jsem si u holek mohla dovolit přicházet s dalšími a dalšími nápady, které vždy s nadšením přijaly, a přetvořily ve skutečnost. 

Holky navrhly oznámení, jmenovky, menu a další tiskoviny. Vyzdobily místo květinami. Uvázaly kytice. Květinu do vlasů pro mě a pro svědkyni. Květinové věnečky pro družičky. Přivezly ubrusy, vázy, etažéry, tácy, deky, polštáře. Nazdobily dort a sladký bar. Svatební stůl. Stůl pro raut. Zavěsily světýlka do stanu. Ušily podsedáky na lavičky. Nechaly vyrobit a vyzdobily svatební bránu k obřadu. Rozmístily všude lucerny a sklenice se svíčkami. Na trávu rozhodily deky a polštáře. Díky nim jsme byli my i všichni naši hosté po celý svatební den obklopeni krásou. Díky nim jsem mohla být klidná. Tak klidná, jak jen to pár dní před svatbou šlo. Protože jsem věděla, že mám někoho, na koho se mohu spolehnout. Někoho, kdo ví, umí, a svoji práci dělá s nadšením. Mé představy o svatbě splnily holky do puntíku. Všechno se mnou konzultovaly. Neměla jsem ani jednou jedinkrát pocit, že mi někdo „krade“ moji svatbu. Naopak. Čím víc se svatba blížila, tím častěji mě napadalo… Kde já bych tohle sama sehnala? Jak bych to sama zvládla? Komu jinému bych to dala na starost…? Služba, která se z prvopočátku zdála jako rozmar, se pro mě nakonec stala naprosto nezbytnou. Neumím si představit, jak bych to bez pomoci holek zvládla. Bez nich bych se nevdávala!

 

Byla to ta nejkrásnější svatba, na které jsem kdy byla. A byla moje!  A za to vděčím jim. 

Zlata R.

17. 6. 2017

Foto / Ondra Vala, Bílá Černá 

Jako každá nevěsta jsem si vždy přála pohádkovou svatbu, a to se také povedlo díky Sostre studio! Od první schůzky jsem věděla, že přesně chápají jakou svatbu chceme mít. Toto mne ujistilo, že rozhodnutí pro svatební studio bylo správné. Oproti kamarádkám co plánovly svatbu samy jsme si plánování nesmírně užívali a hlavně plánování i svatební den pro nás byl BEZ STRESU!!!! :) U Anety byla vidět obrovská zkušenost a smysl pro detail ohledně věcí, které by mě nikdy nenapadly. Ve svatební den, když jsem u oltáře konečně pořádně viděla výzdobu byla jsem nadšená. Mým heslem bylo v jednoduchosti je krása a přesně tak to bylo. Takže moc děkuji Sostre studio za pomoc při plnění našeho snového dne! :) 

Denisa Ch.

29. 7. 2017

Foto / Petr a Petra Švihlíkovi

Photo / Markéta Zelenková 

Ráda bych Vám poděkovala za pohádkovou výzdobu, finální design svatby byl opravdu takový, jak jsem si vysnila. A ne jen my jsme byli spokojeni, ale také všichni hosté, kteří ocenili jednotlivé detily.

Děkuji za Vaši práci, jste skvělé!

Veronika G.

2016

I’m happy to recommend Aneta! She fulfilled our every request in the most incredible way. Our invitations and reception were gorgeous and everyone was asking who did them. Great cooperation, communication, willingness to help, reliability, creativity, quality and especially personal approach!!! Thanks to her we have wonderful memories of our wedding day and we will never forget our wedding decorations… Look forward to working together again and once more thanks for everything!

Zuzana M.

2015

Photo / Hana Skácelová